31 Temmuz 2013 Çarşamba

İddialı Bir Film: American Hustle

American Hustle yılın en iddialı filmlerinden. Başrolde Christian Bale var. Bu zamana kadar izlediğimizden çok farklı bir rolle. Kendisi filmde bir dolandırıcı ve oldukça itici bir tip.


Filmin diğer ağır topları ise Jennifer Lawrence ve Bradley Cooper.  Silver Linings Playbook'tan sonra tekrar birlikteler.


Amy Adams da daha önceki rollerinden oldukça farklı bir karakteri canlandırmış.Konusu itibariyle ilgimi çekmese de kadrosu oldukça etkileyici.

Fragmanı da taze çıktı. Buyrunuz:
Filmle ilgili yorumların bir kısmında çok başarılı olacağı, Christian Bale'in oscar adaylığı elde edebileceğini söylüyorlar. Diğer kısım ise filmin fiyasko olacağını söylüyor. Henüz bir şey söylemek pek mümkün değil. Ama Christian Bale'i referans alırsam onun kötü bir filmde oynayacağını pek düşünmüyorum :)

2 yorum:

  1. Bradley Cooper'ın saçları korkunç.

    YanıtlaSil
  2. Kadrosundan dolayı merakla beklediğim filmler arasında. Bakalım nasıl olacak.

    Ama mümkünse artık Jennifer ile Bradley birlikte rol almasın. Birlikte rol aldıkları bu 3. film oldu. Geçen yıllarda Emma Stone ile Ryan Gosling aynı şeyi yapmışlardı ve bir süre sonra sürekli birlikte rol almaları için teklifler gitmeye başlamıştı. Neyseki kabul etmediler. Bunlarda öyle yaparsa pek bi memnun olurum. Yeşilçam'ın Hollywood versiyonuna gerek yok sanırsam :D

    YanıtlaSil