9 Kasım 2013 Cumartesi

Jennifer Lawrence'ın Yeni Saç ModeliJennifer Lawrence yeni modern kesimli saçlarıyla bazı hayranlarını sevindirirken bazılarını hayal kırıklığına uğrattı.Bana işin ucunda bir film projesi varmış gibi geliyor. Jennifer Lawrence'ın ismini yakında iddialı bir filmde görebiliriz. Bunun için imaj değişikliğini göze almış olabilir.Siz nasıl buldunuz?

4 yorum:

 1. Yakışmış aslında. yüz hatları yuvarlak olduğundan kısa saç gidiyor. Ve bana da film projesi gibi geliyor. Sonuçta bu yaz yine kestirmişti saçlarını şimdi ise durup dururken bu kadar kısa kestirmez hele ki açlık oyuncularının 3. filmi çekilirken bu şekilde bir değişiklik yaptırılmazdı. Arada demek ki başka bir proje var.

  neyse sonuç itibariyle yakıştırdım ben :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de yakıştırdım ama radikal bir karar yine de :)

   Sil
 2. Ben çok yakıştırdım..

  Film projeleri var elbette ama dönem filmi hepsi, sanmıyorum o yüzden olsun, bu tarz fazla modern.. Ki kendisi de sürekli boyatmaktan saçlarının yandığını söyledi..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. genelde oyuncular için bu kadar kısa saç kullanışlı olmuyor. peruk kullanmak kolay değil filmlerde. o yüzden rol içindir diye düşündüm. ya da dediğiniz gibi yandıysa mecbur kalmıştır.

   Sil