14 Ağustos 2013 Çarşamba

Lady Gaga'nın Dikkat Çekme Çabaları

 The Fame, The Fame Monster, Born This Way gibi başarılı albümler, birbirinden garip kıyafetlerle gidilen ödül törenleri, toplanan ödüller vs. derken Lady Gaga daha fazla nasıl prim yaparım diye düşünmeye başlamış anlaşılan.

Zira yeni albümünün çıkmasına sayılı zaman kala adeta giyinik olduğu bir fotoğrafı yok. Erkek arkadaşı ile çıktığı yemekte tam olarak şunu giymiş. Arkadan çekilen fotoğrafların g-stringten ötü ünasıl olduğunu az çok tahmin edebiliyorsunuzdur sanırım.


Bundan önceki gün de sütyenle çıkmış sokağa.Lady Gaga'yı albüm tanıtımları boyunca böyle göreceğiz anlaşılan. Ne dersiniz istediği kadar ilgi çekebilir mi?

Albümün ilk single'ı Applause da yayınlandı. Dinlemek isteyenleri şöyle alalım:4 yorum:

 1. Layd Gaga'nın tarzı bu bikerem sen ne biliyorsun yeaa :P

  Belli bir kariyere ulaşmışsın, başarılısın. Böyle saçma hareketlere ne ihtiyacın varki. Yoluna bak gitsin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. etli kıyafet bile giymişti bir ara. ama soyunarak dikkat çekmek bence fazlasıyla basit. albümü hayal kırıklığı olmasa bari.

   Sil
  2. Aynen yahu. Gerçi genel kural bu. Bir tanıtım yapacaksan soyunacaksın. Bizim ünlülerde birbirlerine laf atıp tutuyor bunlarda soyunuyor. Biride sadece işimi yapayım demiyor malesef

   Sil
  3. yapılan iler eskisi kadar iyi olmayınca bu yönteme başvuruyorlar. aman şöhretimi kaybetmeyeyim korkusu. acınası bir durum.

   Sil